Feestelijke opening van vlek D in Palenstein Zoetermeer

Afgelopen vrijdagmiddag is in Palenstein het laatste nieuwbouwcomplex van de wijk feestelijk geopend: Ambachtsherenpad en Croesinckplein, ook wel vlek D genoemd. Het complex heeft 84 twee- en driekamerappartementen. Er waren veel mensen aanwezig bij dit feestelijke moment.

Ontmoetingsruimte en dagbesteding

Op de begane grond van het gebouw zijn twee ruimtes gemaakt: een ontmoetingsruimte voor huurders en een dagbestedingslocatie van Philadelphia Zorg. Bezoekers kunnen er koffie, thee en gebak krijgen. De dagbesteding in Zoetermeer is voor cliënten van achttien jaar en ouder met een verstandelijke en auditieve beperking.

Officieel moment

Tijdens de opening spraken Bertine de Ruiter, manager Werk en Ontwikkeling Zuid-Holland, Philadelphia, wethouder Jan Iedema en Jacco Maan, bestuurder van Vidomes. Zij vertelden over de samenwerking en wat Philadelphia betekent voor de wijk. Daarna werd het lint doorgeknipt door Melvin, deelnemer Philadelphia, mevrouw Van der Horn, bewoonster van het Ambachtsherenpad en wethouder Iedema. 

Ideeën voor activiteiten

Bezoekers konden meteen ideeën geven voor activiteiten in de ontmoetingsruimte. Wandelen, yoga, een leesclub en natuurlijk de populaire bingo werden veel genoemd.