Nieuw: sms-berichten bij storingen in uw woongebouw

Goed nieuws voor iedereen die in een woongebouw van Vidomes woont. Is er een storing in uw woongebouw waar ook andere bewoners last van hebben? Vanaf deze zomer houden we u op de hoogte via onze nieuwe sms-service. Zo weet u wat er aan de hand is.

Als er een probleem is met bijvoorbeeld de lift of met het warme of koude water, sturen we u een sms om te vertellen wat er aan de hand is. Als het bekend is, laten we u weten hoe lang het probleem nog duurt.

Voordeel van onze sms-service is dat u snel op de hoogte bent. Ook hoeft u dan niet meer te bellen met ons KlantContactCentrum om de storing door te geven of te vragen wat er speelt. Ook fijn: Vidomes krijgt minder telefoontjes over dezelfde storing. Die tijd kunnen we besteden aan andere vragen.

Alleen overdag op werkdagen

In het begin versturen we de sms-berichten alleen op werkdagen tussen 8.00 en 17.00 uur. Zo kunnen we eerst ervaring met dit systeem opdoen. Is er buiten deze tijden een storing? Dan brengen we u de eerstvolgende werkdag op de hoogte. Als alles goed gaat, breiden we de sms-service uit naar buiten kantoortijden en in de weekenden.

Goed om te weten: uiteraard houden we u bij een calamiteit, zoals een brand of gaslek, wel buiten kantooruren op de hoogte. We communiceren dan zoals u van ons gewend bent via onze website, social media, collegas ter plaatste of via de politie of brandweer. 

Check uw mobiele nummer

U hoeft niets te doen om onze sms-berichten te ontvangen. Het is wel belangrijk dat uw mobiele nummer klopt in Mijn Vidomes. Log in op uw Mijn Vidomes-account, ga naar ‘Mijn gegevens’ en pas uw mobiele nummer aan als dat nodig is.

Goed om te weten over de sms-service:

  • We sturen alleen een sms-bericht als het hele woongebouw of een groot deel last heeft van een storing. Bij problemen in één woning doen we dat niet. We willen dan de buren niet lastigvallen met sms’jes. En dat is ook precies de reden waarom bewoners in eengezinswoningen geen sms’jes krijgen. 
  • U kunt niet reageren op onze sms-berichten. Ze zijn alleen bedoeld om u te informeren. Wilt u naar aanleiding van een bericht iets weten? Neem dan contact op met ons KlantContactCentrum 
  • Uw persoonlijke gegevens zijn veilig bij ons. We gebruiken de sms-service alleen voor storingen in uw woongebouw. U krijgt geen reclame of andere berichten via sms. 

Als we starten met de sms-service, ontvangt u een brief met alle informatie. We willen u via deze service makkelijk en snel op de hoogte houden van storingen. Natuurlijk hopen we u zo min mogelijk berichten te sturen. Want geen bericht is goed bericht.